Силни самозасмукващи мобилни помпи
Глава (H): 12~65m
Налягане: 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar)
Мощност: 1.5~110kw
Температура на течността: -20 градуса ~120 градуса (-4 градуса F~248 градуса F)
Материал: чугун / сферографитен чугун / лята стомана / неръждаема стомана и др
Описание
Технически параметри
Силни самозасмукващи мобилни помпи
Мощната самозасмукваща-мобилна помпа е устройство, което съчетава характеристиките на дизелов двигател и центробежна помпа. Задвижва се от дизелов двигател, който задвижва работното колело в тялото на помпата да се върти. Центробежната сила, генерирана от въртенето на работното колело, кара течността да бъде засмукана и избутана към изхода по протежение на канала на потока на корпуса на помпата. Има силна самозасмукваща способност, т.е. може да засмуква течност за доставка без предварително-напълване на течността при стартиране.
Параметър на продукта
| Персонализирана поддръжка | OEM, ODM, OBM |
| Източник на захранване | Дизелов двигател |
| Име на марката | HNYB |
| Структура | Едностепенна-помпа |
| Приложение | Минно дело, промишлени съоръжения, напояване и селско стопанство, транспорт на отпадъчни води и контрол на наводненията |
| Място на произход | Хенан, Китай |
| Мощност | 1,5-110kw |
| Размер на изхода | По-малко или равно на 300 mm |
| Поток | 3-800m³/ h |
| Глава | 12-65m |
| Материал | Чугун/сферичен чугун/лята стомана/неръждаема стомана |
Видео за продукти
1. Използва се за противопожарна защита, като системи за пожарни кранове, системи за охлаждане със спрей и др.
2. Индустриална спешна употреба, като водоснабдяване на котли и високо{1}}температурно водоснабдяване.
3. Отопление, като циркулационна система за водоснабдяване и циркулационна система за охлаждане.
4. Общинска администрация, аварийно отводняване, аварийно водоснабдяване.
5. Селскостопански дренаж и напояване.
Характеристики на продукта
Селскостопанско напояване:Мощните самозасмукващи{0}}мобилни помпи могат ефективно да повдигат подпочвените или повърхностните води към полетата, особено в отдалечени райони, където енергията е оскъдна.
Промишлено производство:Мощните самозасмукващи{0}}мобилни помпи могат стабилно да осигурят необходимото количество вода, за да осигурят нормалната работа на производствената линия. В допълнение, в индустрии като химикали и производство на хартия, самозасмукващите-помпи за дизелови двигатели могат също да обработват течности, съдържащи корозивни или твърди частици.
Пожарогасение и спасяване:Благодарение на надеждната си работа и характеристиките да не се ограничава от захранването, той може бързо да изтегли близките водоизточници при спешни случаи, за да осигури достатъчно вода за противопожарни операции.
Отводняване и контрол на наводненията:Мощните самозасмукващи-мобилни помпи могат бързо да източат натрупаната вода и да намалят загубите при бедствие. Използват се и за дренажни операции в-ниски зони, като подземни гаражи и метростанции, за предотвратяване на инциденти с наводнения.
01
Висока ефективност и икономия на енергия
Придържайки се към специализираното производство, ние разполагаме с уникални методи за избор на продуктов модел, изработване на матрици и процеса на леене на хидравлични компоненти.
02
Усъвършенствано технологично оборудване
За да се гарантира производителността на сглобяването на продуктите, нашата компания внесе усъвършенствано оборудване за почистване на части от чужбина и всяка част беше внимателно деканирана преди окончателното сглобяване.
03
Уникална структура
Инсталирайте О-образен уплътнителен пръстен върху свързващата повърхност на балансиращия пръстен и помпата, за да предотвратите навлизането на вода под високо-налягане в камерата на баланса, да намалите износването на балансиращата плоча и да удължите живота на продукта.
04
Разумен избор на материали
Материалът на плочата на баланса и пръстена на баланса може да бъде направен от твърд сплав, легирана стомана или QT600Mn, легиран сферографитен чугун според различните нужди на потребителя.
Предимство на компанията
30 години изследователска и развойна дейност на производителя на многостъпални помпи
Процес на производство на звук
Компанията разполага със силни сили, усъвършенствано производствено оборудване, перфектни средства за откриване и група от високо-качествени таланти. Ние произвеждаме широка гама от продукти с пълни спецификации.
Широко обслужване на потребителите
Използва се широко във въглищната, минната, петролната, химическата промишленост. текстилната, градското строителство, производството на хартия, металургията, напояването на земеделски земи и други индустрии
Пълна система за управление на качеството
Компанията продължава да върви напред. да прави иновации и да се развива, е създала пълен набор от система за управление на качеството в дългосрочна-практика и е оборудвана с технически компетентен екип за пускане в експлоатация на монтажа и-продажбено обслужване, за да облекчи вашите притеснения.
Силен производствен капацитет
В момента компанията произвежда 26 серии, 280 разновидности и повече от 900 спецификации на помпени продукти.
ЧЗВ
Въпрос: КАКВО Е ВАШЕТО MOQ?
В: КАКВИ СА ВАШИТЕ УСЛОВИЯ ЗА ПЛАЩАНЕ?
Въпрос: КАКВИ СЕРТИФИКАТИ ИМАТЕ?
В: КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ГАРАНЦИЯТА?
В: МОЖЕТЕ ЛИ ДА НАПРАВИТЕ OEM МАРКА?
Въпрос: КАКВО Е ВРЕМЕТО ЗА ДОСТАВКА?
Въпрос: ПРОИЗВОДИТЕЛ ЛИ Е ИЛИ ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ?
В: КАК ДА ПОДМЕНЯМ ЧАСТИ?
Въпрос: НАДЕЖДНО КАЧЕСТВО?
В: КАК ДА КУПИМ НАШИТЕ ПОМПИ?
В: МОЖЕМ ЛИ ДА ПОСЕТИМ ФАБРИКАТА, ЗА ДА НАУЧИМ ЗА ПРОИЗВОДСТВЕНИЯ ПРОЦЕС?
Въпрос: В КОИ ДЪРЖАВИ ИМАТЕ КЛИЕНТИ ПО СВЕТА?
Популярни тагове: силни самозасмукващи мобилни помпи, производители на силни самозасмукващи мобилни помпи в Китай
Параметри на продукта
| Дебит (Q): | 3~800m³/h |
| Глава (H): | 12~65m |
| налягане: | 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar) |
| мощност: | 1,5~110kw |
| Температура на течността: | -20 градуса ~120 градуса (-4 градуса F~248 градуса F) |
| материал: | Чугун/сферографитен чугун/лета стомана/неръждаема стомана и др |
| Приложение: | Тази серия има функцията на самозасмукване, без вода за напояване, използвана за транспортиране на вода или съдържаща определени частици или примеси от течността, съдържаща големи частици от твърд блок, дълги влакна от мръсотия, примеси от седиментни отпадъци от мина, изпражнения и инженерни отпадни води. |
Един чифт
Мобилен камион с помпаИзпрати запитване














