ZX Самозасмукваща центробежна-помпа от неръждаема стомана
Глава (H): 12~65m
Налягане: 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar)
Мощност: 1.5~110kw
Температура на течността: -20 градуса ~120 градуса (-4 градуса F~248 градуса F)
Материал: чугун / сферографитен чугун / лята стомана / неръждаема стомана и т.н.
Описание
Технически параметри
ZX Самозасмукваща центробежна-помпа от неръждаема стомана

Самозасмукващата-центробежна помпа ZX от неръждаема стомана може да се похвали със силни-способности за самозасмукване, елиминирайки необходимостта от долен клапан в тръбопровода. Просто се уверете, че постоянно количество вода се източва от тялото на помпата преди работа. Неговото устойчиво на корозия-механично уплътнение и конструкция от неръждаема стомана му позволяват да изпомпва корозивни течности. Подходящ за вода, морска вода и киселинни и алкални химически среди, той се използва широко в индустрии като опазване на градската среда, строителство, противопожарна защита, химикали, фармацевтични продукти, печат с багрила, пивоварство, електричество, галванопластика, производство на хартия, петрол, минно дело, охлаждане на оборудване и разтоварване на танкери.
Параметър на продукта
| Персонализирана поддръжка | OEM, ODM, OBM |
| Източник на захранване | Електрически |
| Име на марката | HNYB |
| Структура | Електрическа водна помпа |
| Приложение | Промишлени котли, промишлени услуги, напояване и земеделие, минна промишленост, прием на сурова вода |
| Място на произход | Хенан, Китай |
| Мощност | 0,75-550kw |
| Размер на изхода | По-малко или равно на 600 mm |
| Поток | 9-5500m³/ H |
| Глава | 5-110m |
| Материал | Чугун/сферичен чугун/лята стомана/неръждаема стомана |
Видео за продукти
Структурна схема

Характеристики на продукта
1. Компактна структура, проста работа, гладка работа, лесна поддръжка, висока ефективност, нисък шум, дълъг живот и силен-самозасмукващ капацитет. В тръбопровода не е необходим крачен клапан; само определено количество течност трябва да се съхранява в тялото на помпата преди работа, което опростява тръбопроводната система и подобрява условията на работа.
2. Отличната цялостна производителност и високият напор позволяват транспортиране на дълги-разстояния, високо-повдигане.
3. Разнообразни приложения: Може да пренася чиста вода, морска вода, химически среди с различни стойности на pH и общи пасти. Той се използва широко в опазването на градската среда, строителството, противопожарната защита, химическата, фармацевтичната и други индустрии.
4. Използвайки устойчиви на корозия-механични уплътнения и неръждаема стомана, той може да пренася корозивни течности.

Сертифициране на продукта

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE сертифициране на продукта

EAC сертифициране на продукта

Проверен доставчик
Нашият адрес
Индустриален парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Хенан, Китай
Номер на WhatsApp
+86 158 3619 1545
Имейл-
sales@hnybpumps.com

ЧЗВ
01. КАКВО Е ВАШЕТО MOQ?
02. КАКВИ СА ВАШИТЕ УСЛОВИЯ ЗА ПЛАЩАНЕ?
03. КАКВИ СЕРТИФИКАТИ ИМАТЕ?
04. ВИЕ СТЕ ПРОИЗВОДСТВЕНА ИЛИ ТЪРГОВСКА ФИРМА?
05. МОЖЕТЕ ЛИ ДА НАПРАВИТЕ OEM МАРКА?
06. КАКВО Е ВРЕМЕТО ЗА ДОСТАВКА?
Популярни тагове: zx самозасмукваща-центробежна помпа от неръждаема стомана, Китай zx-самозасмукваща центробежна помпа от неръждаема стомана производители
Параметри на продукта
| Дебит (Q): | 3~800m³/h |
| Глава (H): | 12~65m |
| налягане: | 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar) |
| мощност: | 1,5~110kw |
| Температура на течността: | -20 градуса ~120 градуса (-4 градуса F~248 градуса F) |
| материал: | Чугун / сферографитен чугун / лята стомана / неръждаема стомана и др |
| Приложение: | Тази серия има функцията на самозасмукване, без вода за напояване, използвана за транспортиране на вода или съдържаща определени частици или примеси от течността, съдържаща големи частици от твърд блок, дълги влакна от мръсотия, примеси от седиментни отпадъци от мина, изпражнения и инженерни отпадни води. |

Изпрати запитване










