Центробежна вертикална многостъпална помпа
Описание
Технически параметри
Описание на продуктите

Центробежната вертикална многостъпална помпа е двигател-помпа с работни колела, разположени във вертикална ориентация. Вертикалният дизайн минимизира изискванията за пространство, докато многостепенната конфигурация осигурява по-високо налягане и по-голяма ефективност. Тези помпи имат издръжлива конструкция и устойчиви-на корозия материали, за да осигурят дълготрайна-производителност и могат да работят с широк диапазон от течности и температури. Обикновено се използва в приложения за пренос на течности с високо-налягане и голям-обем в индустрии като химикали, пречистване на вода и нефт и газ.
Параметър на продукта
| Персонализирана поддръжка | OEM, ODM, OBM |
| Източник на захранване | Електрически |
| Име на марката | HNYB |
| Структура | Многостъпална помпа |
| Приложение | Промишлени котли, промишлени услуги, напояване и земеделие, минна промишленост, прием на сурова вода |
| Място на произход | Хенан, Китай |
| Мощност | 1,1~132kw |
| Калибър: | По-малко или равно на 150 mm |
| Поток | 1.4~160m³/h |
| Глава | 10~160m |
| Материал | Чугун/сферичен чугун/лята стомана/неръждаема стомана |
Видео за продукти
Структурни особености

приложение
Водна система за охлаждане
Водоснабдяване: водоснабдяване във водни инсталации,-система за усилване на високи сгради и усилване на главния тръбопровод.
Индустриален течен транспорт: захранваща вода за котли, пречистване на вода за промишлено почистване и плувен басейн.
Климатична система
Селскостопанско напояване: спринклерно напояване, капково напояване, хранително-вкусова промишленост
Противопожарна система

Сертифициране на продукта

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE сертифициране на продукта

EAC сертифициране на продукта

Проверен доставчик
Нашият адрес
Индустриален парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Хенан, Китай
Номер на WhatsApp
+86 158 3619 1545
Имейл-
sales@hnybpumps.com

Популярни тагове: центробежни вертикални многостъпални помпи, производители на центробежни вертикални многостъпални помпи в Китай
Параметри на продукта
| Дебит (Q): | 1.4~160m³/h |
| Глава (H): | 10~160m |
| налягане: | 0.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| мощност: | 1,1~132kw |
| Температура на течността: | -20 градуса ~150 градуса (-4 градуса F-302 градуса F) |
| материал: | Чугун/сферографитен чугун/лета стомана/неръждаема стомана и др |
| Приложение: | Подходящ за херметизиране или циркулация на студена и топла вода във високи -сгради, дълбоки мини, противопожарни съоръжения или подобни на тях течности. |
Един чифт
НеСледваща
Вертикална стъпална помпаИзпрати запитване










