Серия SP Самозасмукващи се{0}}помпи за отпадни води
Описание
Технически параметри
Самозасмукващи{0}}канализационни помпи от серия SP

Самозасмукващата-помпа за отпадни води от серията SP е едно-стъпална, едно-смукателна, самозасмукваща-помпа за отпадъчни води против-запушване. Подходящ е за общински канализационни и промишлени проекти за пречистване на отпадъчни води, както и за различни системи за пречистване на отпадъчни води и централизирани системи за пречистване. Известен е като „Кралят на само-запълващите канализационни помпи“ и е най-идеалното ново поколение продукти за канализационни помпи.
Параметър на продукта
| Персонализирана поддръжка | OEM, ODM, OBM |
| Източник на захранване | Електрически |
| Име на марката | HNYB |
| Структура | Едностепенна-помпа |
| Приложение | Минно дело, промишлени съоръжения, напояване и селско стопанство, транспорт на отпадъчни води и контрол на наводненията |
| Място на произход | Хенан, Китай |
| Мощност | 1.1-90kw |
| Размер на изхода | По-малко или равно на 300 mm |
| Поток | 10-750m³/ h |
| Глава | 3-38m |
| Материал | Чугун/сферичен чугун/лята стомана/неръждаема стомана |
Видео за продукти
Сценарий на приложение:
- Използва се за обработка на незапалими и не{1}}експлозивни течности.
- Дъждовна вода и обща канализация.
- Общински канализационни проекти, строителни обекти и дренажни станции в системите за гражданска защита; промишлени отпадъчни води от леката промишленост, производството на хартия, текстила, хранително-вкусовата промишленост, химикалите, производството на електроенергия и минното дело.
- Изхвърляне на отпадъчни води от жилищни райони.
- Канализация и седимент от системи за пречистване на вода.
- Отпадни води от кожарската промишленост, кланиците и аквакултурите; пивоварна и захарна промишленост; и отпадъчни води, които не са силно корозивни, но са силно замърсени.
Характеристики на продукта
Стабилна производителност и надеждна работа.
Бързо самозасмукване-и висок капацитет на засмукване.
Лесна поддръжка; предната врата е подвижна, което елиминира необходимостта от разкачване на тръби или изваждане на помпата от системата.
Полу-дизайнът на работното колело позволява относително големи твърди материали и изключително-дълги влакна да преминават гладко през помпата за отпадни води.
Изтеглящата се-структура позволява бърза и лесна рутинна поддръжка, като се използват само обикновени инструменти, спестявайки време и усилия. Структурата на отвореното работно колело е без-запушване и има силен капацитет на потока.
Лесен за използване: Просто инсталирайте помпата на ръба на ямата за отпадни води и поставете смукателната тръба под повърхността на течността, за да работи (помпата трябва да се напълни с вода за първото стартиране-).

Сертифициране на продукта

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE сертифициране на продукта

EAC сертифициране на продукта

Проверен доставчик
Нашият адрес
Индустриален парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Хенан, Китай
Номер на WhatsApp
+86 158 3619 1545
Имейл-
sales@hnybpumps.com

ЧЗВ
01. КАКВО Е ВАШЕТО MOQ?
02. КАКВИ СА ВАШИТЕ УСЛОВИЯ ЗА ПЛАЩАНЕ?
03. КАКВИ СЕРТИФИКАТИ ИМАТЕ?
04. ПРОИЗВОДСТВЕНА ИЛИ ТЪРГОВСКА ФИРМА СТЕ?
05. МОЖЕТЕ ЛИ ДА НАПРАВИТЕ OEM МАРКА?
06. КАКВО Е ВРЕМЕТО ЗА ДОСТАВКА?
Популярни тагове: sp серия самозасмукващи-помпи за отпадъчни води, Китай sp серия самозасмукващи-производители на помпи за отпадни води
Параметри на продукта
| Дебит (Q): | 10-750m³/ h |
| Глава (H): | 3~38m |
| налягане: | 0.12MPa~0.65MPa(1.2Bar~6.5Bar) |
| мощност: | 1.1-90kw |
| Температура на течността: | 0 градуса ~40 градуса |
| материал: | Чугун/сферографитен чугун/лета стомана/неръждаема стомана и др |
| Приложение: | Тази серия има функцията на самозасмукване, без вода за напояване, използвана за транспортиране на вода или съдържаща определени частици или примеси от течността, съдържаща големи частици от твърд блок, дълги влакна от мръсотия, примеси от седиментни отпадъци от мина, изпражнения и инженерни отпадни води. |
Изпрати запитване











